Altuntaş Sürücü Kursları (MERKEZ ŞUBE) 1993 yılında Ankara ili ,Keçiören ilçesi ,Sanatoryum Caddesi 133/A ‘da Milli Eğitim Bakanlığı denetiminde faaliyet göstermeye başlamıştır. Gelen talepler doğrultusunda Keçiören İlçesi, Aksaray Caddesi 25/19‘ da KEÇİÖREN NAZAR ŞUBE, Yenimahalle İlçe ,Çiğdemtepe Mahallesi ,Aydan Caddesi ,Şentepe pazaryeri karşısı No:145/C ‘de YENİMAHALLE ŞENTEPE ŞUBE , Ayvalı Seval Cad. No: 51/B ' de AYVALI ŞUBE ve Etlik - Aşağıeğlence Mimarlar Sokak No:20'de ETLİK ŞUBE'si hizmete açılmıştır.

Kurslarımızda halen A - A2 - A1 (motorsiklet), B - B otomatik (otomobil) ,C (kamyon ve çekici) , D (otobüs) ve D1 (minibüs) sınıfı ehliyet sertifikaları verilmektedir.

Kuruluşumuzdan bu güne kadar sürekli kendini yenileyen, eğitimde görsel ve işitsel bütün argümanları kullanan, rahat,huzurlu sınıf ortamlarında, alanında uzman öğreticilerle teorik,pist ve akan trafikte son model araçlarla, birebir araç sürüş eğitiminde ödün vermeden hizmetlerine devam eden Altuntaş Sürücü Kursları’nın temel amacı, risklerle dolu karayolu trafiğinde ,sürüş tekniği ve bilgisiyle donatılmış bireyler yetiştirmektir.

Tüm dostlarımızın göstermiş olduğu ilgiye teşekkür eder,insanlığa kazasız ve sağlıklı günler dileriz.